WinRAR 5.40
Lisans : Deneme
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Win10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 12 Mar 2017
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 1,72 Mb_32Bit
  • WinRAR 5.40
  • WinRAR 5.40
  • WinRAR 5.40

Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

tarafından 5 sene önce

WinRAR Çoğu Bilgisayar kullanıcısının vazgeçemediği dünyanın en iyi  ve  en popüler  içinde birçok entegre olmuş  fonksiyon ile arşivlerinizi yönetmenizi   yarayan olmazssa olmazlardan güçlü bir dosya sıkıştırma ve  şifreleme programıdır.

Ne kadar sıkıştırma programı piyasaya sunulmuş olursa olsun bunlar arasından en kullanışlısı WinRAR olarak bilinmektedir. WinRAR programı sayesinde istediğiniz dosyaları sıkıştırabilir hem boyutunun küçülmesini sağlayabilir hemde dosyalarınızı çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Sadece tek dosyayı değil aynı zamada bir çok dosyayı bir araya getirerek bunların hepsinin tek bir dosyada birleşmesini sağlamaktadır. Birleştirmiş olduğunuz bu dosyaları yine tek seferde bilgisayarınız içine çıkarabilirsiniz. WinRAR programı dosyalarınızın şifrelenmesini de sağlamaktadır. Bu programla şifrelediğiniz dosyalar gerçekten çok güçlü bir yapı içinde korunmuş olacaktır. Şifre bilinmez ise WinRAR programı ile sıkıştırılmış bu rar dosyasını açmak çok kolay olmayacaktır.

Winrar ile hızlı bir şekilde dosya sıkıştırma ve arşivleme işlemi uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda bir dosyayı parçalara ayırıp küçük boyut ile tek seferde yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

RAR ve ZIP 2.0 dosyaları açabilen ve  oluşturabilen  WinRAR tüm popüler sıkıştırma  (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z and 7-Zip) formatlarını da desteklemektedir

Arşiv programı WinRAR grafik arayüzün yanısıra komut satırı üzerinden dosya sıkıştırma ve açma işlemi yapılmasına olanak tanır. Ayrıca arayüzün Türkçe olması da kullanımda kolaylık sağlar.

WinRAR programında bulunan arşiv sihirbazı ile hızlı ve kolay bir şekilde arşiv dosyaları oluşturabilir, dosyalarınızın güvenliği için AES şifreleme (encryption) desteği sunarak güvenli parolalar oluşturabilir, büyük boyutlu dosyaları birden çok küçük dosya parçalarına  bölebilir ve bozulmuş arşiv (rar, zip vb) dosyalarını onarabilir.

WinRAR, aynı zamanda SFX dosya oluşturma özelliğine de sahiptir. Bu sayede WinRAR kurulu olmayan bilgisayarlardada  kendinden çalıştırılabilir dosyalar oluşturarak arşiv dosyalarınızı açabilirsiniz.

Winrar programının Windows için 32 bit ve 64 Bit seçenekleri ve Mac OS X sürümleri bulunmaktadır.

64 Bit Sürümünü indirmek için (1,89 Mb) buraya tıklayınız.

WinRAR 5.40 İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Child Control 12.474 2.938 views kez indirildi
2 Office 365 3.182 views kez indirildi
3 Free RAR Password Recover 3.53.64 3.014 views kez indirildi
4 Double Driver 4.1 2.808 views kez indirildi
5 Emsisoft Anti-Malware 10.0.0.5532 2.437 views kez indirildi
7 Virtual PC 2007 3.000 views kez indirildi
8 Firmatik Saat Ajanda 4. 2.550 views kez indirildi
9 Tarih Soru Bankası-1 1 2.706 views kez indirildi
10 .NET Framework 1.1 2.668 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.