Windows XP Service Pack 3
Lisans : Ücretsiz
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : WinXP
Güncelleme : 14 Haz 2015
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 303 MB
  • Windows XP Service Pack 3
  • Windows XP Service Pack 3
  • Windows XP Service Pack 3

tarafından 6 sene önce

BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP Service Pack 3 Ağ Yükleme Paketi Windows XP SP3, daha önce yayınlanan tüm performans, güvenlik ve kararlılık güncelleştirmelerini birleştirir. Hizmet paketi ayrıca belirli sayıda yeni ve geliştirilmiş işlev de sunar, ancak Windows XP deneyimini önemli ölçüde değiştirmez veya Windows’un yeni sürümlerine ait özellikleri Windows XP’ye taşımaz. Windows XP SP3’ün amaçları şunlardır:

  • Windows XP dağıtmayı sürdüren müşteriler için yeni bir temel sunmak ve tek tek güncelleştirme uygulamanın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırma konusunda bu müşterilere yardımcı olmak.
  • Kullanıcıların Otomatik Güncelleştirmeler ile tek tek güncelleştirmeleri reddederek gözden kaçırmış olabileceği güncelleştirmelerdeki eksikleri gidermek ve Windows Update üzerinden kullanıma sunulmayan güncelleştirmeleri sunmak. Windows Vista en gelişmiş güvenlik ve yönetim olanaklarını sunar, ancak şu anda Windows Vista’ya yükseltme yapamayan bilgisayarlar için Windows XP SP3, bu bilgisayarların tüm kullanılabilir güncelleştirmelere sahip olmasını ve Ağ Erişim Koruması (NAP) gibi bazı yeni Windows Server 2008 olanaklarından faydalanmasını sağlar.

Önemli Notlar: YALNIZCA BİR BİLGİSAYARI GÜNCELLEŞTİRİYORSANIZ İNDİRMEYİNİZ: Windows Update’te kullanıma sunulan daha küçük ve daha uygun bir karşıdan yükleme vardır. Windows XP Service Pack 3’ü edinmek için en emin yol, Windows XP’deki Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini etkinleştirmektir. Adım adım yönergelerimizi kullanabilirsiniz. Windows XP Service Pack 3 yazılımını indirmek için tıkladığınızda Microsoft sunucularından indirme işlemi yapacaksınız. Yükleme kaynağı Microsoft olmayan SP3 paketi indirmeyiniz.

Windows XP Service Pack 3 İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 ShutDown Timer 1.0 2.914 views kez indirildi
2 Adobe Illustrator CC 2.972 views kez indirildi
3 BluetoothView 1.66 2.442 views kez indirildi
4 iMesh 12 2.612 views kez indirildi
5 FlashFXP 5.1 2.664 views kez indirildi
6 Internet Download Manager 6.27.5 5.019 views kez indirildi
7 Auslogics Registry Cleaner 4.4.0.0 2.508 views kez indirildi
9 ImgBurn 2.5.8.0 2.857 views kez indirildi
10 BitDefender Internet Security 2015 2.312 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.