Office 365
Lisans : Ücretli
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Var
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8.1/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 21 Haz 2015
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 30 KB
  • Office 365
  • Office 365
  • Office 365

tarafından 6 sene önce
Office 365 Ev Ekstra aboneliği beş bilgisayara veya Mac’e Office yüklemenize izin verir. Böylece, evdeki herkes kendi Office kopyasına ve kendi ayarlarına sahip olabilir.

Güncelleştirmelerin otomatik yapılması sayesinde her zaman en yeni sürüme sahip olursunuz. Fazladan 1TB OneDrive depolama alanı elde edersiniz ve böylece, yapılacak listelerinden sunulara kadar tüm dosyalarınızı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca, her ay aldığınız ücretsiz 60 dakikalık Skype çağrı süresiyle, bir Skype hesapları olmasa bile, 40’tan fazla ülkede arkadaşlarınızı veya ailenizi arayabilirsiniz.

Office’i kullanmak için bilgisayarınızın başında olmanız bile gerekmez. Internet’e bağlı olduğunuz sürece İsteğe Bağlı Office’i kullanarak Word, Excel, PowerPoint, Access ve Publisher’ın tam sürümlerinin Win 7 (veya üzeri) çalıştıran bilgisayarlara geçici olarak akışını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, yeni belgeler oluşturabilir veya SkyDrive alanınıza kaydettiğiniz belgeler üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Dosyaları bulutta kaydetme ve paylaşma

Bulut, gökyüzündeki dosya deposu gibidir. Çevrimiçi olduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Şimdi Officedosyalarınızı kendi SkyDrive’ınıza veya kuruluşunuzun sitesine kaydetmek kolay. Oradan Word belgelerinize, Excel elektronik tablolarınıza ve diğer Office dosyalarına erişebilir ve paylaşabilirsiniz. Hatta iş arkadaşlarınızla aynı dosya üzerinde aynı anda birlikte çalışabilirsiniz.

Paylaşılan toplantılar
Çevrimiçi toplantılara katılın ve PowerPoint slaytlarını, Word belgelerini, Excel elektronik tablolarını ve OneNote notlarını paylaşın. Toplantı katılımcıları, yüklü Office programları olmasa da dosyaları görebilirler.

Başlamak için daha fazla seçenek
Boş dosyaya bakmak yerine, artık son kullanılan dosya veya sık kullanılan şablon arasında seçim yapabilirsiniz. OneNote’ta, web’den veya bilgisayarınızdan oturum açın ve not defterlerinizi açın.

Gelişmiş Farklı Kaydet ve Aç
İletişim kutusunda daha fazla tarama ve kaydırma yok. En sık kullandığınız klasörler burada hemen başlangıçta. Her zaman ulaşılabilir olması için bir konumu sabitleyebilirsiniz.

Kolay dosya paylaşımı
Şimdi Office programlarınızda, dosyalarınızı başkalarıyla paylaşmak için tüm seçeneklerinizi bir araya getiren bir yer var, Dosya ve Paylaş.

Önemli Notlar: Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Office 365 İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Age of Empires III 1.1 2.496 views kez indirildi
2 Advanced Renamer 3.66 2.592 views kez indirildi
3 Office OwnerGuard Personal 12.7.8 2.268 views kez indirildi
4 mp3DirectCut 2.20 2.597 views kez indirildi
5 Panda AntiVirus Pro 2015 2.352 views kez indirildi
6 Free Download Manager 3.9.5 2.421 views kez indirildi
7 ACDSee Free 1.1.21 3.172 views kez indirildi
8 PartitionGuru 4.7.1 2.735 views kez indirildi
9 132 Günde İngilizce 1 3.388 views kez indirildi
10 VMware Player 7.1.0 Build 2496824 2.453 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.