DynEd
Lisans : Ücretsiz
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
İşletim Sistemi : Win8.1/Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 26 May 2015
Üye P.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 5.6 MB
 • DynEd
 • DynEd
 • DynEd

Bilgisayar destekli dil eğitimi

tarafından 6 sene önce

Okullar için DynEd İngilizce Dili Eğitimi Sistemi dünyanın en geniş eğitim içeriğine sahip bilgisayar destekli dil eğitimi programıdır. 17 yaşından küçük kullanıcılar bu sistemin içindeki on farklı yazılımdan faydalanabilirler, ancak en verimli eğitimi alabilmeleri için öğrenciye özel bir eğitim paketi önerisi eğitmenleri tarafından sunulacaktır.

DYNED NEDİR ?

 • DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi, MEB’da kurulu sunucu bilgisayarlar üzerinden öğrencilerin İngilizce öğrenmelerini sağlayan bir eğitim aracıdır.
 • DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ilköğretimin 4,5,6,7 ve 8. sınıflarında uygulanan İngilizce öğretim programlarını destekler niteliktedir. Ayrıca, öğrencilere okul veya evlerinde bilgisayar başında çalışma imkânı sunmakta, öğrencilerin çalışmalarının sonuçlarının öğretmenleri tarafından izlenmesi ve onlara rehberlik edilmesine olanak sağlamaktadır.
 • Sistem, yazılımın kurulum CD´si ile bilgisayara kurulmasının ardından, kullanıcı adı ve şifre girilmesi ile kullanılmaktadır.
 • Bakanlığımız bünyesinde kurulan sunuculara öğrencilerin çalışmaları kaydedilecektir. Bu suretle öğretmenler ve yöneticilerce öğrencilerin çalışmaları izlenebilecek ve geri dönüt sağlanabilecektir.
 • Öğrencilerin çalışmaları esnasında bilgisayarlarında kurulum CD´sinin takılı olması veya kesintisiz İnternet bağlantısı kurmaları gerekmemektedir. Ancak ilk kurulum esnasında internet bağlantısının olması gerekir. Bunun haricinde kurulum yapıldıktan sonra çalışmalar 15 güne kadar öğrenci internete girmeden çalışabilmektedir. 15 günün sonunda internet bağlantısı sağlanarak çalışma günlüğü Bakanlığımız sunucularına gönderilmelidir. Ayrıca, sistem öğrenciye çalışma performansı hakkında “tutor” yazılımı vasıtasıyla geri bildirim sağlamaktadır.
 • Bilgisayar destekli interaktif bir sistem olan DynEd yazılımlarının kullanımı ile öğrencilerin öğrenme süreçlerine katkı yapılması sağlanacaktır. Öğrenme stilleri farklı olan öğrencilerin çoklu zekâ kuramı çerçevesinde bir çok duyu organına hitap eden bu tür yazılımların kullanılması ile öğrenme kalıcı ve anlamlı olacaktır. Ayrıca gramer ağırlıklı bir dil eğitimi değil, okuma, yazma, dinleme, konuşma temelinde dil eğitimi sağlamaya yönelik bu yazılım sayesinde öğrencilerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi amaçlanmaktadır.

Gereklilikler: Quicktime

DynEd İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Internet Download Accelerator 6.2.0.0 2.356 views kez indirildi
2 K-Lite Mega Codec Pack 11.2.0 2.326 views kez indirildi
3 AKINSOFT Word Maker 1.06 2.485 views kez indirildi
4 Turing Türkçe&İngilizce Çeviri 9.03 2.702 views kez indirildi
5 eMule 0.50a 2.673 views kez indirildi
6 Norton Antivirus 2014 2.495 views kez indirildi
7 Restorator 2007 2.627 views kez indirildi
8 PC Tools AntiVirus Free Edition 9.1.0.2898 2.394 views kez indirildi
9 Windows Vista Service Pack 2 2.354 views kez indirildi
10 FlashGet 3.7.0.1220 2.536 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.