DAEMON Tools Lite 10.5.1
Lisans : Ücretsiz / Reklamlı
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 12 Mar 2017
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 12,5 Mb
  • DAEMON Tools Lite 10.5.1
  • DAEMON Tools Lite 10.5.1
  • DAEMON Tools Lite 10.5.1

Sanal Sürücü Oluşturma Programı

tarafından 5 sene önce

Kullanıcıların bilgisayarları üzerinde hızlı ve kolay bir şekilde sanal sürücüler oluşturmalarına olanak sağlayan Daemon tools lite ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır. Bilgisayar üzerinde oluşturacağınız sanal sürücüler  yardımıyla daha önceden imaj programları tarafından  oluşturulmuş olan CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, ISO ve ISZ türdeki dosyalarımızı okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü yazılımıdır. DAEMON Tools Lite sayesinde kullanıcının yapmanız gereken şey sabit diskiniz üzerindeki imaj dosyalarını seçerek daemon  programı yardımıyla oluşturmuş olduğunuz sanal sürücüler üzerine yerleştirmektir.Bu sayede Cd üzerine yazmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görebilir ve 4 sanal sürücü destegi ile oyunlarinizi cd’ye yazmadan direkt kalıp dosyalari içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz.

Windows sistem tepsisi üzerindeki simgesini kullanarak  sanal disk oluşturma, sanal disk yerleştirme ve daha birçok işlemi program ana penceresini açmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece sanal disk oluşturmanın ve sanal diskleri kullanmanın dışında sanal diskler üzerinde kullanabileceğiniz kendi imaj dosyalarını da oluşturmanıza olanak sağlayan program yardımıyla; CD/DVD/Blu-ray diskleriniz üzerindeki verileri ISO, MDS, MDF ve MDX uzantılı imaj dosyaları olarak bilgisayarınız üzerine kaydedebilirsiniz.

DAEMON Tools Lite, 4 adet sanal sürücü oluşturmanıza izin vererek ev kullanıcısının ihtiyaçlarını fazlasıyla yerine getirmektedir. Tüm CD ve DVD donanımları ile uyumlu şekilde çalışan program, kendi imaj dosyalarınızı oluşturmak istediğiniz zaman CD ve DVD’ler üzerindeki koruma yöntemlerini geçerek dönüştürme işlemlerini başarılı  bir şekilde tamamlar.

Bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok kullanılan sanal disk oluşturma programları arasında ön sıralarda yer alan DAEMON Tools Lite, sahip olduğu gelişmiş özellikler ve ücretsiz olması nedeniyle özellikle oyun severler ve arşivciler tarafından çok kullanılmaktadır.

Piyasadaki bir çok ücretli programdan ,kolay kullanımı , az kaynak kullanımı , Geniş format desteği , gerçek optik sürücülerden daha hızlı çalışması ve gelişmiş özellikleri nedeniyle öne çıkan DAEMON Tools Lite, sanal sürücü ve kendi imaj dosyalarınızı oluşturma konusunda kullanıcıların en çok tercih ettiği  yazılımlardan bir tanesidir.

Önemli Not: Kurulum sırasında “Free License” ücretsiz kullanım seçeneği seçilerek kurulmalıdır.

Bu uygulama içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum esnasında  çıkabilecek ana sayfa değişikliği, browser için  araç çubuğu  ve reklam içeriği yükleme isteklerine karşı  dikkatli olunuz.

DAEMON Tools Lite 10.5.1 İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Opera 37.0.2178.43 3.715 views kez indirildi
2 Veresiye Defteri 1.8 3.421 views kez indirildi
3 Multi Theft Auto San Andreas 1.3.5 2.639 views kez indirildi
4 Windows Media Player 11 2.374 views kez indirildi
5 Dünya Haritası 2.0 2.839 views kez indirildi
6 Easy Gif Animator 5.6 2.802 views kez indirildi
7 UltraExplorer 2.0.3.1 2.636 views kez indirildi
9 Shadow Defender 1.4.0.648 2.860 views kez indirildi
10 Adobe Camera Raw 8.7.1 2.899 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.