ComboFix
Lisans : Ücretsiz
Ekleyen :
Dil : İngilizce
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 18 Nis 2016
Üye P.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 5.4 MB
 • ComboFix
 • ComboFix
 • ComboFix

Virüs Trojan Malware Temizleme Programı

tarafından 5 sene önce

ComboFix Programı zararlı yazılımlara karşı ( virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware) kullanabileceğiniz ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır.Combofix programı ile bilgisayar kullanıcılarının en çok rastladığı zararlı yazılımlardan olan autorun.inf virüsünü rahatlıkla silebilirsiniz.
Bu programı her düzeyde bilgisayar kullanıcısı kullanabilsede aslında daha çok ileri seviye bilgisayar kullanıcıları ve teknisyenlere hitap edecek şekilde geliştirilmiş bir yazılımdır. Yazılım bilgisayarınızın her noktasına erişebilmekte ve sisteminizi antivirüs yazılımlarının gerçekleştiremeyeceği şekilde derin olarak tarayabilmekte. Bu nedenle yazılımı kullanırken antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakmanız  ve  bilgisayarınızda tüm programların kapalı olması tavsiye edilir. Ayrıca yazılım tarama işleminden sonra bilgisayarınızı otomatik olarak yeniden başlatmaktadır, bu nedenle ComboFix’i çalıştırırken işlemlerinizi kaydetmenizi tavsiye ederiz.

ComboFix bilgisayarınızın çalışmasını yavaşlatan ve web tarayıcı ayarlarınızı değiştiren kötü amaçlı yazılımları temizleyebilmenin yanında USB virüs temzileme özelliğine de sahip. ComboFix ile Autorun virüsü tarafından kullanılamaz hale getirilen USB belleklerinizi ve harici disklerinizi de temizleyerek eski hallerine döndürülebilmektedir.

ComboFix’i tek başına bir antivirüs yazılımı olarak kullanmanızı tavsiye etmiyoruz; çünkü yazılım sadece ihtiyaç anında başvurulabilecek bir virüs temizleme aracıdır. Bilgisayarınız için gerçek zamanlı koruma sağlamayan bu araç bilgisayarınıza virüslerin sızmasını engellemez, sadece bilgisayarınıza sızan ve baş edemediğiniz virüslerin temizlenmesine yardımcı olur. ComboFix virüs tarama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra size tespit edilen ve temizlenen virüsleri bir metin dosyası içerisinde raporlamaktadır.

ComboFix Artı Yönleri

 • Bilgisayarınızda dip tarama gerçekleştirebilmesi.
 • Kullanımı ile ilgili detaylı dokümantasyona web üzerinden kolayca ulaşılabilir olması.

ComboFix Eksi Yönleri

 • Deneyimli kullanıcılara hitap etmesi . Yazılım dikkatsiz bir şekilde kullanıldığında işletim sisteminizin zarar görmesine neden olabilir.
 • Programdan iyi sonuç alabilmek için  sisteminizde kurulu bulunan antivirüs programının devre dışı bırakılarak çalıştırılması gerekmektedir.

ComboFix İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 TOWeb 5.27 2.845 views kez indirildi
2 Beyanname Düzenleme Programı 13.02.2015 2.464 views kez indirildi
3 Child Control 12.474 2.753 views kez indirildi
4 IncrediMail 2.6.39.5274 2.584 views kez indirildi
5 CuteFTP Lite 8.3.4.0007 2.424 views kez indirildi
6 Anti-Twin 1.8 2.639 views kez indirildi
7 AutoCAD 2014 3.048 views kez indirildi
8 Foxit Reader 7.3.4.311 3.275 views kez indirildi
9 Comodo Antivirus 8.2.0.4591 2.530 views kez indirildi
10 Ashampoo WinOptimizer 12.00.00 2.572 views kez indirildi
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.