Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V

tarafından 4 sene önce
Editör Puanı

Uzun bir bekleyişin ardından Pc versiyonu Grand Theft Auto V nihayet yayınlandı . Grand Theft Auto V görüldüğü üzere son yılların en iyi oyunlarından biri

Grand Theft Auto serisi beşinci oyunuyla devam ediyor. Bu defa Los Santos şehrinde 3 ana karakterle maceraya devam ediyoruz. Rockstar Games oyunun hiçbir serisinde karşılaşamayacağınız büyüklükteki bir dünyayı sizlere sunuyor.

 

Michael, Trevor ve Franklin adlı karakterleri yönettiğimiz oyunda üç karekterin farklı özellikleri ve güçleri var .Bu karekterlerle banka soygunlarına karışacak, şehirdeki mafya ile uğraşacak ve birbirinden farklı şuçlara karışacağız. Grafiksel olarak üst seviye ekran kartlarını zorlayan GTA V oyun içinde detayları ve gerçekçi gölgeleri ile bir atmofer ile karşımıza çıkıyor.

Yüksek sistem performansı gerektiren , 60 Gb harddisk alanına ihtiyaç duyan ve daha iyi bir perfonmans için SSD harddisk tercih edileceğimiz bir oyun deneyimi için(texture quality :very high için) ekran kartı ramimizinde en az 3 Gb olması gerekmektedir.

Kullanıcı için çok geniş ve detaylı bir ayar menüsü sunan oyunda setting bölmesi altında kullandığımız direct x versiyonunu ayarlayabildiğimiz gibi oyununun kullanıcılar için tavsiye ettiği ayarlar dışanada çıkabiliyoruz. Burada şu unutulmamalıdır ki tavsiye edilen ayarlar bizim sistemimizdeki kullanmış olduğumuz ekran kartına göre bize Grand Theft Auto V tarafından sunulmuş ayarlardır.

Sonuç olarak GTA V gibi kusursuz ve mükemmel bir oyun yapmak için Rockstar Games firmasının bir hayli uğraştığı ve oyun severlerin beklentilerini karşılamış bir oyun olduğunu gördük.

Grand Theft Auto V İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategorideki Diğer Başlıklar

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.